15 Temmuz 2013 Pazartesi

GTA San Andreas İnceleme !

      Merhabalar arkadaşlar bugün ele alacağım konu Grand Theft Auto Serisinin San Andreas ' ı olacaktır.
GTA San Andreas , GTA Vice City ' nin bir sonraki serisi olmuştur. GTA San Andreas bir önceki serisinden çok daha gelişmiş bölümleri bulunduğu için çok sevilmiş ve oynanmıştır. Bu oyun 2004 ' te üretilip 2005 ' te piyasaya sunulmuştur.

       Bu oyunun oyuncuları asıl etkileyen kısmı uzun ve etkileyici hikayesidir.  Başladığınızdaki karakterin adı Carl dır ve bu adamın başından bir çok olay geçmektedir. Bu yüzden Singleplayer bölümünde çok oyuncu kazanmıştır ve çok beğenilmiştir. Ayrıca oyundaki görevler çoktur. Yeni çıkan oyunlarda 10-15 arası görev olmakta fakat GTA San Andreas ta 100 e yakın görev bulunmaktadır. Eklemek gerek ve oyuna birçok özellik eklenmiştir. Öreneğin bir önceki serisinde yüzme özelliği yokken san andreas 'ta eklenmiştir. Uçak kullanma , traş ve saç şeklinizi , kilonuzu kaslarınızı tamamen siz ayarlayabilirsiniz.


Şimdi geldik oyunun Multiplayer kısmına San Andreas Multiplayer , San Andreas üretildikten 2 yıl sonra 2007 ' de gelmiştir. Samp ile herkes host veya port yardımı ile kendi server 'ını oluşturabilir yada başka bir serverda oynayabilir.İncelememiz burada son bulmaktadır. İyi oyunlar dileriz.


GTA SAN ANDREAS SİSTEM GEREKSİNİMLERİ


MİNİMUM


İşletim Sistemi : Windows 98
CPU : Pentinium III 1 GHz İşlemci
Bellek : 256MB
Grafik Kartı : 64MB
ÖNERİLEN


İşletim Sistemi : Windows XP
CPU : Pentinium IV 1.4 GHz İşlemci
Bellek : 384 MB
Grafik Kartı : 128 MB0 yorum:

Yorum Gönder